Remea dysponuje samochodem ciężarowym MAN TGS z żurawiem HDS firmy Fassi. Jest to doskonałe połączenie technologii sprawdzonego producenta ciężarówek z jednym z najbardziej potężnych dostępnych obecnie na rynku hydraulicznych dźwigów samochodowych. Kolejną zaletą jest dosyć duża ładowność i zdolności przewozowe. Nasz MAN dysponuje powierzchnią do załadunku 650 cm x 250 cm i ładownością 13 ton. Parametry żurawia pozwalają na udźwig w granicach 16 ton przy wysięgu 2,99 m. Warunki techniczne pozwalają na załadunek i przewóz kontenera 20’, 16 standardowych euro palet, elementów stalowych o długości do 7,5m lub niewymiarowych maszyn budowlanych i innych.

Dodatkowym atutem MANa jest możliwość samodzielnego załadunku i rozładunku w warunkach budowy bez konieczności wynajmowania dźwigu. Napęd 8×4 tego pojazdu pozwala na bezpieczny wjazd również w miejsca trudno dostępne.

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

W Remea zatrudniamy doświadczonych kierowców – operatorów HDS, którzy zapewniają fachową i bezpieczną obsługę podczas załadunku/rozładunku i nawet w najdalszych trasach.

Uzyskana przez firmę Remea licencja na przewozy pozwala nam na świadczenie usług dla firm zewnętrznych, gdzie dzięki rosnącemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie dostarczyć usługi transportowe na wysokim poziomie.

Zapytania ofertowe w sprawie transportu można przesyłać na:

E-mail: transport@remea.pl

nr. tel: 510865039