Siedziba firmy i adres do korespondencji

Remea sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
NIP: 525 28 05 579
biuro@remea.pl

Wysyłając mail przez formularz kontaktowy lub wysyłając zapytanie na podane adresy e-mail, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Remea Sp z.o.o. w celu kontaktów handlowych. Jednocześnie akceptujesz zapisy Polityki Prywatności Firmy Remea sp. z o.o. znajdujące się pod tym linkiem.

Badania środowiskowe i geotechniczne

Ewa Iwanicka
eiwanicka@remea.pl
t: +48 501 236 907

Linkedin

Anna Dylewska
adylewska@remea.pl
t: +48 883 313 645

Linkedin

Remediacja

Oddział Centrum

Sylwia Janiszewska
sjaniszewska@remea.pl
t: +48 517 618 683

Linkedin

Oddział Południe

Piotr Surma
psurma@remea.pl
t: +48 795 118 448

Linkedin

Oddział Północ

Maciej Giełczyński
mgielczynski@remea.pl
t: +48 728 819 781

Linkedin

Biuro Regionalne Oddziału Południe – Wrocław

Justyna Molska
jmolska@remea.pl
t: +48 511 566 255

Linkedin

Biuro regionalne Poznań i Szczecin

Marcin Borowiecki
mborowiecki@remea.pl
t: +48 508 895 499

Linkedin

Biuro regionalne Wschód – Lublin i Białystok

Monika Michalska
mmichalska@remea.pl
t: +48 506 176 850

Linkedin

Baza sprzętu

ul. Przejazdowa 22A
05-840 Brwinów k.Pruszkowa
baza@remea.pl

Usługi transportowe

Samochód ciężarowy MAN TGS
z żurawiem HDS
transport@remea.pl

Skontaktuj się z nami

Choose File